Skip to main content

Ben jij ook zo druk met je dagelijkse bezigheden, waardoor je niet doet wat je werkelijk wilt? Heb jij een groot verantwoordelijkheidsgevoel en ben je steeds gericht op de behoeften van anderen? Sta je de hele dag aan en heb je een vol hoofd? 

Voel je de druk en stress die dat allemaal oplevert? Er komt een moment waarop je voelt dat het oude niet langer houdbaar is. Je hart fluistert dat het anders mag, maar hoe dan? 

Alles wat er buiten ons gebeurt, doet ook iets met je vanbinnen, zeker als HSP-er. Misschien heb je al eens ervaren hoe ontspannend of helend de natuur voor je kan zijn. Om jouw stappen te kunnen laten zetten, laten wij je graag kennismaken met de werking van de seizoenen. Ieder seizoen heeft zijn eigen ritme, kracht en kwaliteit. Ervaar de spiegel die de natuur voor je kan zijn tijdens de PROEVERIJ HSP SEIZOENSCIRKEL. De Proeverij is een leuke, laagdrempelige kennismaking met ons en onze werkwijze. De groep bestaat uit maximaal zes deelnemers. Je kunt kiezen uit de volgende twee data:

Maandag 8 juni 2026 van 19:00 uur tot 21:30 uur

of

Woensdag 10 juni 2026 van 19:00 uur tot 21:30 uur.

Kosten          33 euro

Opgeven en meer informatie via  https://gelukslocatie.nl/contact/ 

Libel is een cocreatie van Sylvia, trainer/wandelcoach en Marijke, holistisch psycholoog

Close Menu

Wow look at this!

This is an optional, highly
customizable off canvas area.

About Salient

The Castle
Unit 345
2500 Castle Dr
Manhattan, NY

T: +216 (0)40 3629 4753
E: hello@themenectar.com